•   Ruim 40 jaar ervaring
    •   Persoonlijke service
    •   0344 - 64 28 34

Zijn de prijzen exclusief BTW?

Ja alle genoemde prijzen zijn exclusief BTW.


Wat is de betalingstermijn?

De betaling moet plaatsvinden binnen 30 dagen na de factuurdatum. Leer hiervoor ook artikel 6 in onze voorwaarden.


Wat is de betalingstermijn?

De betaling moet plaatsvinden binnen 30 dagen na de factuurdatum. Leer hiervoor ook artikel 6 in onze voorwaarden.


Top